mail: lilee.drogeria@gmail.com
tel.: +48 695 876 698

O nas

Drogeria Lilee

Drogeria Lilee to miejsce pełne prawdziwie naturalnych kosmetyków, gdyż to kosmetyki naturalne są prawdziwym naturalnym pięknem.  W Lilee będziesz odnajdywać kosmetyki najlepszych marek, także z najdalszych, tajemniczych zakątków świata.

Drogeria dostarcza prawdziwie organicznych, naturalnych, wegańskich i ekologicznych kosmetyków w końcu pod jedną strzechę. W dodatku dbamy o to aby były to tylko te najlepsze, tylko te naprawdę prawdziwie naturalne.

Od jakiegoś czasu pragnęłam stworzyć miejsce, w którym „zapachnie” prawdziwą łąką, lasem i sadem. Zapachnie prawdziwą naturą, wiosną, latem, jesienią i zimą.  Miejsce prawdziwie naturalne, organiczne, wegańskie i ekologiczne. Kosmetyki tworzone z pasją, misją poprawy codziennej pielęgnacji. Miejsce, w którym odnajdziecie pasję, do którego chętnie się wraca. Moje miejsce! Nasze miejsce!

W Lilee będzie świeżość soczyście zielonej mięty, żółciutkiej, kwaśnej cytryny, trawy cytrynowej i limonki. Relaks i odprężenie prosto z rajskiej wyspy Margarity. Nawilżenie z odległej i cudnie ciepłej Afryki, prosto z rąk wspaniałych ludzi.. Kąpać będziemy się w bogatym w proteiny mleku, które przywróci skórze jędrność i blask, zapewni jej długą młodość. Jak to czyniła Kleopatra. Poczujemy zapach słodkich , naturalnie soczystych, różowych malin. Niebiański wprost rozkoszny smak wanilii. Kto nie uwielbia ich naturalnego zapachu ? A teraz możemy nimi pielęgnować ciało. Pobudzając przy tym hormony szczęścia :D:D To wszystko otuli skórę dając jej „nowe, szczęśliwe życie”.

Z drogerią Lilee odwiedzimy niesamowite kraje poprzez Indie, Grecję, Włochy, Japonię. Polecimy do dalekiej Afryki. Zwiedzimy polinezyjskie rajskie wyspy i zmierzymy się ze mianą czasu w Australii. 

To wszystko w drogerii Lilee 🙂 oczywiście wszystko po woli, w końcu nie da się zwiedzić i nacieszyć całym światem w jeden dzień.

Zatem bardzo serdecznie i cieplutko jak dzień w Afryce zapraszam do wspólnej naturalnie organicznej przygody.

Tutaj znajdziesz to czego potrzebuje skóra twoja a także skóra twoich dzieciątek, męża, żony, siostry brata i każdego członka Twej rodziny.

Drogeria Lilee, powstała z miłości do naturalnej pielęgnacji ciała. Jest to miejsce, które oferuje swym klientom wyłącznie naturalne, organiczne kosmetyki. Kosmetyki jakich w dzisiejszych czasach w dobie masowej czysto chemicznej produkcji NASZA SKÓRA BARDZO POTRZEBUJE. Kosmetyki Naturalne oferowane przez Lilee to:
Kosmetyki dokładnie sprawdzone, wyszukane, wyselekcjonowane. Kosmetyki, które swymi właściwościami dopieszczą zmysły i wymagania nie jednemu delikatnemu ciału.
Kosmetyki z przeróżnych zakątków świata,
Kosmetyki certyfikowanych, najlepszych marek.
Kosmetyki, w które jest włożone serce.
Kosmetyki o niesamowitych możliwościach.
Z nami poczujesz zmianę na swej skórze, która potrzebuje delikatności  Zatem serdecznie, bardzo serdecznie Was zapraszamy 🙂 Lilee